top of page

Ewa, Kierownik Projektu

Spotkania były wielkim wyzwaniem i wychodzeniem ze strefy komfortu prowadzone w bezpiecznej atmosferze w celu poznawania siebie oraz innych, nowych poglądów. Praca z Niną pozwoliła mi spojrzeć inaczej na dotychczasowe doświadczenia i wybrać z nich najlepszą, zdrową i bezpieczną dla mnie drogę. Spotkania pozwoliły odkryć zasoby, które we mnie były i zacząć z nich korzystać. Pracę z Niną gorąco polecam :)

Marta, Warszawa

Nina to osoba, która już od pierwszych minut spotkania budzi zaufanie i poczucie bezpieczeństwa. To profesjonalny coach, który dzięki szerokiemu wachlarzowi narzędzi, wiedzy i umiejętnościom pozwala spojrzeć w głąb siebie i w zgodzie ze sobą wypracować nową ścieżkę rozwoju, nie tylko zawodowego, ale i osobistego.

 

Imponuje mi, że Nina wciąż stawia także na swój rozwój zawodowy, szkoli się i kształci, inspirując do zmian także innych. Bardzo ważne jest także wsparcie i zaangażowanie, które Nina oferuje w trakcie całego procesu. Przez cały czas liczyć można na jej profesjonalną pomoc, pomaga ona spojrzeć na daną sytuację z dystansu i obrać inny, niż ten „nasz” punkt widzenia.

 

To niezwykle ważne, by w trakcie zmian zawodowych umieć zmienić także siebie. Łącząc wiedzę z zakresu psychologii i coachingu, Nina pomaga lepiej poznać siebie oraz swoje możliwości, zmienić to, co nas stopuje i ogranicza nasz rozwój.

 

Jestem wdzięczna, że miałam możliwość spotkać ją na swojej drodze, ponieważ pomogła mi podjąć ważne decyzje w kierunku spełniania moich marzeń.

Anna, Kobieta, Matka, Żona, Menadżer

Bożena, Prezes Zarządu

Jeśli chcesz oddzielić to co ważne od tego co błahe, zmierzyć się ze sobą, odróżnić przekonania i opinie od faktów, nauczyć się mieć wpływ na siebie oraz na otaczającą Cię rzeczywistość, to koniecznie zgłoś się do Niny. Nie obędzie się bez potu, krwi i łez oraz prac domowych i ton przemyśleń, ale wyjdziesz zwycięski, mocniejszy i pełen mocy!!!!!

 

Nina dziękuję Ci, że pokazałaś mi jak zadbać o siebie i tych, których kocham:)

Sesje coachingowe z Niną pozwoliły mi spojrzeć na swoją firmę z zupełnie nowej perspektywy. Zrozumiałam co jest ważne i na jakich wartościach chcę budować swoją markę oraz jak wspierać zespół w trudnych wyzwaniach. Nauczyłam się uważności, która przekłada się na spokojnieszy i efektywniejszy tryb pracy. Zrozumiałam czym jest moja odporność psychiczna i jak z niej skutecznie korzystać. Sesje pozwoliły mi na głęboką analizę i rozpoczęcie procesu zmiany moich dotychczasowych nawyków. 

 

Sesje z Niną były moją najlepszą inwestycją, na której zwrot nie musiałam długo czekać. Polecam każdemu kto potrzebuje zmierzyć się z wyzwaniami stojącymi przez osobami zarządzającymi organizacjami, dla osób, od których działań i decyzji zależy sukces i rozwój organizacji.  Jeśli widzisz, że twoja łódź (czytaj firma) przecieka, to nie czekaj, aż dziura zrobi się większa, tylko działaj, bo może być za późno. Nina jest wyjątkowym wsparciem, pobudzającym do myślenia, działania i jestem pewna, że pomoże jeśli tylko będziesz chciał podjąć to wyzwanie.

Marta, Właściciel Firmy

Ninę spotkałam na początku swojej biznesowej drogi.

Pomogła mi uporządkować główne cele mojej firmy, a także zaplanować działania na przyszłość.

Otrzymałam też szereg narzędzi, dzięki którym prowadzę biznes świadomie i pewnie.

 

Spotkania przebiegały w miłej atmosferze
i bez pośpiechu. 

Nina jest profesjonalistką, potrafi słuchać
i subtelnie naprowadzić na właściwe tory.

Artur Wawrzyszczak,

Właściciel Firmy 

WOW event entertainment

Z Niną spotkałem się w ramach przygotowywania się do prezentacji w konkursie Mistrzostw Świata Mattoni 2018 - Koktajli Bezalkoholowych organizowanych w Pradze.


Zrozumiałem, że dobra prezentacja to nie tylko pokazanie produktu – koktajlu, ale również wiedza, którą się dzielimy oraz interakcja w jaką wchodzimy z naszymi widzami.  

 

Sesje pozwoliły mi pokonać stres i z pewnością siebie wystąpić na scenie przed setkami ludzi  na rynku starego miasta w Pradze. 

Dzięki tym spotkaniom, zrozumiałem co jest dla mnie ważne, nauczyłem się zarządzać swoimi emocjami  oraz wiem jak efektywnie korzystać z własnych zasobów i doskonalić swoje umiejętności. 

Polecam każdemu kto ma jednorazowe lub cykliczne wystąpienia publiczne. Na takich spotkaniach masz możliwość profesjonalnego przygotowania się, poznania tajników skutecznej prezentacji oraz poprawy swojego „body language”.

 

Jeśli myślisz, że masz doskonałe prezentacje – to wiedz, że zawsze jest coś co można ulepszyć.

Hanna, Studentka

Spotykałam się już z wieloma psychologami, którzy dawali mi się wygadać, ale nie próbowali mi realnie pomóc. Nina natomiast dała mi wiele narzędzi do wprowadzania zmian w moim życiu i naprawdę dało to rezultaty, a to dopiero początek!

bottom of page